Якщо Ви випили або з якоїсь іншої причини не можете самостійно управляти автомобіле, алеі не бажаєте залишати його в найближчому дворі, то послуга «тверезий водій» від служби евакуації «Автогруз» виручить Вас. Спеціально підготовлений тверезий водій нашої служби перевезе Ваш автомобіль на евакуаторі або доставить Вас на Вашому автомобілі за будь-якою адресою.

Водіння автомобіля напідпитку може привести не тільки до величезного штрафу, а й до позбавлення прав. А в іншому випадку і до ДТП, яке невідомо чим може скінчитьсь. Тверезий водій не обов'язково повинен знаходитися з Вами на корпоративі чи вечірці. Досить просто подзвонити по нашим номерами телефонів і, буквально, почекавши лічені хвилини, водій евакуює Вас та Ваш транспорт в будь-яку вказану точку.

Найчастіше можна почути, що евакуатор - це послуга не з дешевих, але внаслідок того, що конкуренція в цій галузі зросла, ціни стали цілком прийнятними для будь-якої людини. Послуга «тверезий водій» за допомогою евакуатора - це швидко, безпечно та недорого.

Без названия aQTVKdhND9c 9254UI08o5bb6W6V1oX0G2MFFxQ