АвтоВантаж, послуги евакуації автомобілів у Хмельницькому

Евакуація автотранспорту
Перевезення сільскогосподарської та спеціальної техніки

Послуги з перевезення сільськогосподарської та спеціальної техніки є невід’ємною частиною багатьох виробничих, будівельних, сільськогосподарських та інших процесів, пов’язаних з життєдіяльністю та розвитком, як окремих регіонів, так і України в цілому. Ні для кого не таємниця, що ключовими і найбільш перспективними сферами наповнення бюджету країни є аграрна та промислова галузі. У зв’язку з цим постійно зростає потреба у швидкій і якісній ротації різноманітних видів техніки, що знаходиться на балансі, як великих підприємств, так і окремих фізичних осіб. Найчастіше необхідність перевезення зазначених видів техніки виникає за таких поширених причин: доставка на ремонт після поломки, потреба у використанні на іншій ділянці роботи (своїм ходом може виявитися значно дорожче або довше), свіжа купівля, доукомплектування, заборона на самостійне переміщення по дорогах загального користування (приводяться в рух гусеницями), виїмка (арешти, вилучення) і тому подібним. У всіх цих випадках слід вдатися до послуг спеціально-призначеної техніки для здійснення подібних перевезень. Вибір перевізника – це вибір партнера, від якого буде залежати не тільки успіх Вашого бізнесу, а й можливо репутація. Ми завжди цінуємо репутацію як свою, так і наших клієнтів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте своєчасну, якісну, недорогу допомогу у вирішенні різноманітних логістичних завдань.

Які види техніки ми перевозимо

Ми обережно і дбайливо поставимося до різних видів сільськогосподарської техніки, такої як: трактора (від міні варіантів до великих представників цього, настільки популярного ряду), комбайни для збирання врожаю, різні зрошувальні машини, причіпні види (розкидачі, причепи, сівалки, зрошувачі і інші), окремо взяті компоненти (жатки, плуги, культиватори, запасні колеса для комбайнів і тракторів).

Відомо, що про державу судять по незліченній кількості факторів. Одним з таких є якість автомобільних доріг. Ми з задоволенням готові допомогти в будівництві і розвитку інфраструктури України. У будь-який час дня і ночі, без вихідних і свят, в дощ, сніг і навіть в сонячну погоду будемо возити настільки затребувану дорожню техніку (катки, мініекскаватори, пристрої для нанесення розмітки, фрези для асфальту і багато іншого).

З огляду на кількість будівельних майданчиків і здійснюваних на них будівельних робіт не можна обійти стороною цей важливий і затребуваний вид спецтехніки. Виходячи з досвіду, в переважній більшості випадків її переміщення самостійно виключено через особливості конструкції (наявність гусениць, відсутність ходової частини взагалі, дуже виступаючі частини, неприпустимий шум). У той же час затримки при будівництві неприпустимі, і несуть за собою додаткові фінансовий незручності. Саме тут і стане в пригоді організована і безпечна транспортна логістика.

Крім всіх перерахованих вище видів спеціальної та сільгосптехніки існує багато інших, які також потребують евакуації. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в якості отримуваних послуг. Наявність всього необхідного обладнання дозволить, не втрачаючи часу, на найвищому рівні організувати як разове переміщення вищезазначених позицій, так і постійне їх перевезення, що в свою чергу позитивно позначиться на бюджеті замовника і репутації перевізника.

На сьогоднішній день величезна кількість клієнтів залишилося задоволеним рівнем послуг, що надаються. Багато з них вже є нашими друзями і партнерами. Ми завжди намагаємось залишити про себе тільки позитивні спогади і бажання звернеться до нас знову.

Замовлення виконаємо швидко та якісно!

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Останні новини

Кроме автоэвакуаторов также занимаемся транспортировкой габаритных и негабаритных грузов на открытых платформах и в специальных контейнерах, для этого имеем специальную...
8 листопада 2018 р.
Послуги з перевезення сільськогосподарської та спеціальної техніки є невід’ємною частиною багатьох виробничих, будівельних, сільськогосподарських та інших процесів, пов’язаних з життєдіяльністю...
8 листопада 2018 р.
Ми в мережі